דף הבית » הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת להתאים את האתר באופן הטוב ביותר בעבור כל האנשים, בין אם אתם בעלי מוגבלות פיזית ובין אם לא, בממשק הנגישות שלנו תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתאימות ביותר שיעזרו לכם להתאים את תצוגת האתר בעבורכם, ובעבור מוגבלותכם הפיזית ובעבור הצרכים והעדפות האישיות שלכם.

לנוחיותכם, בפתיח הממשק תמצאו כפתור "הפעלת נגישות בסיסית" אשר יפעיל הגדרות בסיסיות כגון התאמה לקוראי מסך, התאמה לניווט מקלדת, הצגת תיאורי תמונות ועוד, בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי. אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות, ועל פי כן, הושקעו משאבים ומאמצים רבים בממשק הנגישות, כך שיוכל להקל את השימוש באתר ככל האפשר. גלישה נעימה!

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה:

האתר נבדק בדפדפנים גוגל כרום, פיירפוקס ומיקרוסופט אקספלורר כמו כן במובייל.

התאמות טקסט, צבעים ותוכן בממשק:

השבת את ההבזקים, סימון כותרות, הגדלת והקטנת הטקסט, מסך שחור לבן, צבע הרקע, זום הקטנה והגדלה, הפסקת הבהובים, פונט בגופן קריא יותר, הדגשת קישורים, ניגודיות כהה, סימון קישורים ושינויי בהירות.

הבהרה והערות:

למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר את ממשק הנגישות, להוסיף, לעדכן ולשפר אותו ואת חלקיו, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר האפשרית, בכל רגע נתון ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם. אנא שלחו את משובכם לכתובת הדואר האלקטרוני: info@yerusha-atzmit.co.il